بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
گروه بندی قطعات
  فیلترها
  زبان
  جستجو

  قوانین فروشگاه

  کاربران گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ایران پروتون  به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی ایران پروتون  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ایران پروتون  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ایران پروتون  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ایران پروتون  از سوی کاربر است.

  قوانین عمومی

  • کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ایران پروتون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی ایران پروتون  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

   پشتیبانی فروشگاه اینترنتی ایران پروتون

  • فروشگاه اینترنتی ایران پروتون در روزهای کاری از  ساعت 9  صبح الی 6 بعداظهر از شنبه تا پنج شنبه آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد .
  • این فروشگاه روز جمعه و کلیه ایام تعطیل در تقویم شمسی تعطیل می باشد .        

    زمان تحویل اجناس خریداری شده بصورت آنلاین / اینترنتی درایران پروتون متناسب با اولویت ثبت سفارش ، ارسال انجام می پذیرد  - جهت موارد درخواست تحویل فوری اجناس لطفا اقدام به تماس با واحد فروش و ثبت سفارش خرید بصورت تلفنی  فرمایید

   قوانین تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی ایران پروتون 

  بعد از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش ، محصولاتی که در سایت اصالت و سلامت فیزیکی آنها لیبل شده را میتوانید تا 2 روز طبق قوانین تعویض نمایید. درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای میتوانید محصول خودرا با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش برگشت داده  و محصول جایگزین را دریافت نمایید .

    -  تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی خریدار و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده فروشگاه اینترنتی ایران پروتون است.

  -  خریدار موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است ، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالای ارسالی، امکان استفاده از سرویس ضمانت تعویض قطعه را از بین خواهد برد.

  -  کلیه قطعات برقی فاقد گارانتی و قابلیت مرجوئی می باشند 

  -  خریدار موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی ایران پروتون بررسی گردد ، شکیبایی لازم به عمل آورد.

  - در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد ؛ چرا که محصولات معیوب به بخش کنترل کیکی فروشگاه ینترنتی قایران پروتون ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها تاییدیه کالا ارسال گردد تا بتوان برای خریدار محصول مجدد ارسال کرد.

  - هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به فوشگاه اینترنتی ایران پروتون توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا ، هزینه ارسال پرداخت شده از سوی کاربر ، به وی عودت می گردد.

   شرایط عدم پذیرش کالای مرجوعی 

  - شکستگی، له شدن جعبه ، کثیف و روغنی شدن قطعه یا جعبه، استفاده نادرست از قطعه توسط تعمیرکارغیر متخصص همگی از دلایل عدم پذیرش کالای مرجوعی می باشد .

   حقوق مشتری 

  - مشتری حق دارد پیش از خرید اطلاعات کامل از نحوه خرید ، مشخصات محصول ، شرایط گارانتی را از فروشگاه اینترنتی ایران پروتون جویا شود.

  -  مشتری میتواند سفارش خود را قبل از تحویل لغو کرده و مبلغ سفارش را بازپس ستاند

   توجه

  -  در صورتی که سفارشی برای مشتری ارسال شود و به علت عدم حضور وی در محل تحویل سفارش به واحد ارسال فروشگاه اینترنتی بازگشت گردد ، هزینه ارسال دوباره محصول از واحد ارسال به مقصد مشتری ، به عهده مشتری می‌باشد.

  - هنگام ارسال محصول معیوب به فروشگاه اینترنتی ایران پروتون ، مشتری موظف است تمامی اقلام دریافتی را اعم از: محافظ جعبه و تمامی متعلقات همراه ، فاکتور محصول ، درصورت وجود هدایای ارسالی و … برای فروشگاه اینترنتی ایران پروتون ارسال نماید.

  هر آن چه بیان شد برای احترام به شما، و قدردانی از حسن انتخاب شما است. از اعتماد شما به سایت ایران پروتون سپاسگزاریم و این اطمینان را به شما می دهیم که در تمام مراحل انتخاب، خرید و پس از آن در کنار شما خواهیم بود

  banner