بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
گروه بندی قطعات
  فیلترها
  زبان
  جستجو

  روشهای ارسال قطعه

  یکی از مهمترین فاکتور های یه فروشگاه اینترنتی خوب ، چگونگی ارسال کالا و تحویل به مشتریان هست . 

   از هزینه ارسال کالا گرفته تا سرعت و تنوع روش های مختلف که به مشتری حق انتخاب بیشتری میده . فروشگاه اینترنتی ایران پروتون با در نظر گرفتن این پارامترها سعی میکنه تا خیال شما رو از بابت ارسال کالا راحت کنه تا به تنها نکته ای که نیاز نباشه فکر کنید ارسال و چگونگی تحویل کالا باشه. به همین دلیل روش های متنوعی برای تحویل کالا به مشتری در نظر گرفته شده که میتونید با توجه به شرایط خودتون یکیش رو انتخاب کنید.

  ارسال قطعات جهت مشتریان داخل تهران :

  ارسال قطعات در سایر نقاط تهران و کرج توسط اسنپ،  پیک موتوری ، الو پیک انجام می پذیرد .

  ارسال قطعات جهت مشتریان خارج از تهران :
  ارسال قطعات در سایر نقاط خارج از تهران به دو روش ارسال توسط تیپاکس و یا ارسال توسط کالارسان و باربری انجام می پذیرد .
  - تیپاکس جهت ارسال سفارشات فوری در نظر گرفته شده است ، تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری و در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و جهت انجام این کار هزینه اضافی دریافت نمی شود . مشتریانی که آدرس‌ آنها خارج از بافت شهری ، شهر مقصد قرار دارد ، می‌توانند سفارشات خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند و یا برای دریافت سفارشات با شرایط توافقی تیپاکس اقدام نمایند. 
  - ارسال توسط کالارسان جهت سفارشات حجیم و سنگین خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به باربری، زمان ارسال در اکثر شهرها به طور معمول 24 تا 48 ساعت می باشد. سرویس‌دهی کالارسان تنها در شهرهای راه دور تا 72 ساعت انجام می‌شود.

  در هر دو روش فوق هزینه ارسال قطعه بر عهده مشتری می باشد و این هزینه در مقصد دریافت می گردد ، شماره بارنامه از طریق سیستم پیامکی برای مشتری ارسال خواهد شد . 

   تحویل حضوری در دفتر مرکزی ایران پروتون  :

    در این روش مشتری پس از خرید اینترنتی کالا و تغییر وضعیت سفارش به "تکمیل شده" می تواند به دفتر مرکزی ایران پروتون  واقع در عظیمیه کرج ، میدان مهران ، جنب اداره همراه اول ، مجموعه کارواکس  مراجعه نمایید و با ارائه کارت

  شناسائی معتبر کالا را تحویل بگیرید ، در این حالت شرایط 2 روز ضمانت کالا ملقی خواهد شد. 

   نکات قابل توجه :

  - ارسال کالا صرفا در روزهای کاری هفته انجام می شود و کالاهایی که در زمان ایام تعطیل ثبت می شود در اولین روز کاری بعد از تعطیلی پروسه جمع آوری و ارسال قطعه انجام خواهد شد .

  - هزینه ارسال بار برای سفارشات بالای 6 میلیون تومان رایگان است .

   

  banner