بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
گروه بندی قطعات
  فیلترها
  زبان
  جستجو

  جذب تامین کننده

  با به وجود آمدن فروشگاه های دیجیتالی و آنلاین تغییرات بسیاری در شیوه خرید پیش آمده است . از مزایای خرید اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  صرفه جویی در هزینه ؛ وقتی به صورت اینترنتی خرید می کنیم هزینه رفت و آمد عملا حذف می شود . همچنین معمولا اجناسی که به صورت اینترنتی عرضه می شوند  قیمت کمتری دارند و در بسیاری از مواقع با تخفیف فروخته می شوند .

  امکان مقایسه ؛ در فروشگاه های آنلاین می توانید محصولات مشابه را با یکدیگر مقایسه کنید در صورتی که در خرید سنتی امکان دارد برای مقایسه لازم باشد به چند فروشگاه و مغازه مراجعه نمایید .

  تنوع محصولات ؛ یکی از عواملی که باعث شده خرید اینترنتی در نظر  مردم محبوب باشد ، تنوع محصولات است . معمولا در فروشگاه های دیجیتالی از هر محصول چند نوع در ابعاد و رنگ های متفاوت وجود دارد و کاربر می تواند با قدرت انتخاب بیشتری خرید نماید .

  یافتن راحت محصولات ؛ در بسیاری از مواقع برای ما پیش آمده که به دنبال کالایی خاص بوده ایم و در مغازه و فروشگاه های سطح شهر آن را نیافته ایم یا بعد از مدت زیادی جستن آن را پیدا کردیم در صورتی که می توان نام آن کالا را در گوگل مورد جست و جو قرار داد و تمامی فروشگاه های آنلاین عرضه کننده آن کالا را یافت.

   مزایای فروش محصولات به صورت آنلاین برای فروشندگان

   خرید اینترنتی علاوه بر اینکه به نفع خریدار است برای فروشندگان نیز سود زیادی دارد . برای آنکه فروشگاه اینترنتی داشته باشید در قدم اول لازم است یک سایت اینترنتی راه اندازی نمایید ، طراحی و پیاده سازی یک سایت ، تولید محتوا و انجام تبلیغات روی یک سایت جهت انجام یک جستجوی موفق توسط کاربر مستلزم صرف هزینه و زمان بسیار می باشد که سایت ایران پروتون کلیه این مسایل را برای شما تامین کننده قطعه مرتفع نموده است .  

    چرا ایران پروتون ؟

  - داشتن فروشگاهی مجازی به وسعت ایران .

  - معرفی و فروش قطعه در سایت برتر قطعات یدکی .

  - تسویه نقدی روزانه با تامین کنندگان .

  - انجام کلیه خدمات تولید محتوا توسط تیم ایران پروتون .

   مراحل درخواست کد نمایندگی تامین قطعات 

  - ثبت نام در سایت ایران پروتون :

  جهت ثبت درخواست همکاری در زنجیره تامین لطفا درخواست خود را به آدرس info@iranprototn.com ایمیل نمایید و یا با کارشناسان بخش درخواست نمایندگی ارتباط حاصل فرمایید .

  - تنظیم و اعلام جلسات مشاوره ای از سوی مدیر نمایندگی ها پس از بررسی اولیه درخواست  .

  - گرفتن کد نمایندگی بعد از انجام توافقات و ارائه مدارک لازم  .

  - ارائه لیست قطعات ، قیمت و عکس جهت تولید محتوا .

  - آغاز فروش آنلاین در یکی از برترین فروشگاههای زنجیره تامین قطعات یدکی خودرو  . 

   

  banner